Privātuma politika

TREŠO PUŠU PAKALPOJUMI

Kopumā trešo puši pakalpojumu sniedzēji, ko mēs izmantojam, iegūs tikai tos datus, kas ir nepieciešami tikai konkrētās darbības veikšanai.

Hipersiates

Kad Tu uzklikšķini uz kipersaitēm, kas atrodas mūsu vietnē, Tu vari tikt novirzīts lapās, kas vairs neatrodas mūsu mājas lapā un šajās lapās var būt cita privātuma politika un lietošanas noteikumi, par ko mēs neesam atbildīgi. Tāpēc šādos gadījumos silti iesakām iepazīties ar katras konkrētās mājaslapas noteikumiem.

Statistika un analītika

scauto interneta vietnē tiek izmantoti analītikas rīki, kas palīdz mums iegūt informāciju par mūsu lapas lietotājiem. Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics rīku. Dati, ko ievāc Google Analytics, pārsvarā ir attiecināmi uz mājas lapas apmeklējumu. Lai noskaidrotu Tavu atrašanās vietu un nodrošinātu Tev ērtāku vietnes lietošanas procesu, mēs izmantojam arī Tavu IP adresi. Mēs neizmantojam Google Analytics, lai izveidotu mūsu mājas lapas apmeklētāju profilus vai arī iegūtu jebkādu privātu informāciju.

Mārketings

Mēs varam izmantot mērķētu tiešsaistes mārketingu un atkārtotu mārketingu, izmantojot sīkdatnes, ko iegūstam no trešās puses pakalpojumiem kā Facebook un Google Adwords.

DROŠĪBA

Lai pasargātu Tavus personīgos datus, mēs sekojam līdzi industrijas aktualitātēm un veicam visas nepieciešamās datu aizsardzības darbības. Tādejādi panākam, lai Tavi dati būtu drošībā, netiktu izmantoti nepareizi, netiktu nopludināti vai ļaunprātīgi izmantoti.

SĪKDATNES

Sīkdatnes ir nelieli dati, kas palīdz mums ievākt un saglabāt informāciju par Tevi. Šī infomrācija palīdz Tev viegli un ērti lietot vietni. Ja Tu esi piekritis sīkdatņu izmantošanai, bet vēlies no tā atteikties, Tu vari to izdarīt jebkurā laikā.

PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

Mēs saglabājam tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas scauto privātuma politikā, tāpēc iesakām regulāri ar šo sadaļu iepazīties. Izmaiņas un precizējumi stājas spēkā tiklīdz tie tiek ievietoti mājas lapā. Ja tiks veiktas būtiskas izmaiņas privātuma politikā, mēs par to paziņosim. Ja mūsu uzņēmums tiks apvienots ar citu uzņēmumu, Tavi dati var tikt nodoti jaunajiem datu īpašniekiem, kas var turpināt pārdot Tev produktus.

JAUTĀJUMI UN KONTAKTINFORMĀCIJA

Ja Tu vēlies piekļūt saviem datiem, labot tos vai izdzēst jebkādu informāciju, kas mums par Tevi ir, sazinies ar mums e-pastā, rakstot uz info@scauto.lv.