Citi pakalpojumi

Pasūtīt auto

“Sinhro-C Auto” pieņem individuālus automašīnu pasūtījumus, ievērojot klienta vēlmes. Iegādājamies automašīnas Eiropas lielākajās automašīnu izsolēs, sagatavojam klientiem piedāvājumu ar iespējami plašu informāciju par katras automašīnas tehnisko stāvokli, vizuālajiem defektiem, neko neslēpjot.

Ja runa ir par auto…, mums ir ilglaicīga un uzticama sadarbība ar Vācijas “Volkswagen Financial Services” – “Volkswagen” grupas mazlietoto automašīnu izsoles platformu, kur plašā klāstā pieejamas “Volkswagen”, “Seat”, “Skoda” un “Audi” automašīnas. Izsolē piedāvāto automašīnu novērtē sertificēti vācu firmas eksperti.

Nodrošinām arī komerctransporta piegādi no Vācijas un Holandes lielākām komerctransporta tirdzniecības kompānijām.

Varam iegādāties un piegādāt klientam paša klienta kādā ārvalstu lietotu automašīnu tirdzniecības portālā atrastu un izvēlētu automašīnu.

Respo piekabes

Jau sešus gadus veiksmīgi sadarbojamies ar Igaunijas lielāko automašīnu piekabju ražotāju “RESPO HAAGISED AS”. Uzņēmums “RESPO” ir atbildīgs par  katras piekabes kvalitāti, tām garantējot ilgu ekspluatācijas termiņu.

Kā “RESPO HAAGISED AS” pārstāvji Vidzemē piedāvājam visplašākā klāsta piekabju piegādi, rezerves daļas, garantijas apkopi, remontu, aksesuārus. Viss, kas pieejams “RESPO” rūpnīcā, nopērkams vai pasūtāms arī pie mums. Pēc kataloga klients var izvēlēties nepieciešamo piekabi, un tā tiks piegādāta. Ja katalogā  nav klienta vajadzībām  atbilstošā piedāvājuma, ir iespējams noskaidrot vai ir iespēja pasūtīt piekabi pēc klienta individuālajām vēlmēm.

Ja runa ir par auto…

 

Komisijas tirdzniecība

“Sinhro-C Auto” pieņem automašīnas komisijas tirdzniecībai, pirms tam veicot to tehnisko pārbaudi, lai auto droši var pārdot  citam klientam. Pieņemot automašīnu komisijas tirdzniecībai, ar klientu vienojamies par abpusēji izdevīgiem nosacījumiem.

Ja runa ir par auto…

Piegāde

Automašīnu piegāde no ārvalstīm notiek regulāri,  visīsākais piegādes laiks ir divas nedēļas. Saprotam, ka situācijās, kad runa ir par auto…, svarīga operativitāte, kvalitāte un attieksme.